[vc_custom_heading text=”SEO… Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych” font_container=”tag:h2|font_size:56px|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:50px” google_fonts=”font_family:PT%20Sans%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:400%20italic%3A400%3Aitalic”]

SEO to skrót pochodzące z ang. search engine optimization, czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. To jeden z procesów wykorzystywanych w marketingu internetowym zmierzający do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w tzw. wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. W polskiej terminologii występuje rozróżnienie pomiędzy pozycjonowaniem (ang. off-page) a optymalizacją stron (ang. on-page), choć często wyrażenia te mogą być używane zamiennie. Optymalizacja w takim kontekście oznacza działania, które prowadzone są bezpośrednio na stronie internetowej, a co za tym idzie wpływające na jej budowę, treść i strukturę. Stronę można optymalizować poprzez modyfikację treści, aby zwrócić szczególną uwagę na frazy wykorzystywane przy prowadzeniu kampanii oraz zmiany w kodzie strony, które to nie mają bezpośredniego wpływu na wygląd strony.

[us_single_image image=”5469″ img_size=”full” img_link_new_tab=””]
[us_separator type=”invisible”]

Optymalizacja treści

Działania zmierzające do przeredagowaniem lub zredagowaniem odnowa treści serwisu internetowego, by była optymalna dla wyszukiwarek internetowych.

[us_separator type=”invisible”]

Optymalizacja kodu i struktury

Działania w dużej mierze niewidoczne dla przeciętnego użytkownika strony, mające jednak wpływ na jej indeksowanie i klasyfikacje w wyszukiwarkach.

[vc_custom_heading text=”Twoja strona widoczna w Top10 Google” font_container=”tag:h2|font_size:50px|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:56px” use_theme_fonts=”yes”]

Zajmij najlepszą pozycję w Google.

Dla 99% ludzi, Google kończy się na 1. stronie wyników.

Jak przydatny był ten post ?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Ponieważ uznałeś ten post za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Poprawmy ten wpis!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Paste your AdWords Remarketing code here