[vc_custom_heading text=”Zorganizuj przepływ informacji w swojej firmie.” font_container=”tag:h2|font_size:50px|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:56px” use_theme_fonts=”yes”]
[us_single_image image=”6298″ size=”medium” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”0.2″]

Odpowiedni system przepływu informacji gwarantuje solidność i dokładność wykonywanej pracy. Sprawdź w jaki sposób Serwis.EU pomoże Ci zaprojektować, wdrożyć i skonfigurować system wiadomości e-mail, SMS lub telefonie VOIP.

[us_single_image image=”6303″ size=”thumbnail” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”0.2″]

System wiadomości e-mail to główny sposób na przesyłanie oficjalnej korespondencji drogą mailową. Wiadomościami e-mail są wysyłane również urzędowe dokumenty, faktury, skany dowodów itp. Zadbaj o bezpieczeństwo systemu wiadomości internetowych na swojej stronie. Chroń się przed spamem, nie pozwól na to, by Twoja domena trafiła na czarne listy mailowe.

[us_single_image image=”6308″ size=”thumbnail” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”0.2″]

System wiadomości SMS może być w dzisiejszych czasach w pełni zautomatyzowany. Każdy pracownik w Twojej firmie może wysłać SMSa z telefonu służbowego mając jedynie dostęp do komputera z internetem. Wysyłaj SMSy do swoich klientów masowo i automatycznie, zaoszczędzi to mnóstwo czasu Tobie i Twoim pracownikom.

Paste your AdWords Remarketing code here