[vc_custom_heading text=”Zorganizuj przepływ informacji w swojej firmie.” font_container=”tag:h2|font_size:50px|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:56px” use_theme_fonts=”yes”]
[us_single_image image=”6298″ size=”medium” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”0.2″]

Odpowiedni system przepływu informacji gwarantuje solidność i dokładność wykonywanej pracy. Sprawdź w jaki sposób Serwis.EU pomoże Ci zaprojektować, wdrożyć i skonfigurować system wiadomości e-mail, SMS lub telefonie VOIP.

[us_single_image image=”6303″ size=”thumbnail” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”0.2″]

System wiadomości e-mail to główny sposób na przesyłanie oficjalnej korespondencji drogą mailową. Wiadomościami e-mail są wysyłane również urzędowe dokumenty, faktury, skany dowodów itp. Zadbaj o bezpieczeństwo systemu wiadomości internetowych na swojej stronie. Chroń się przed spamem, nie pozwól na to, by Twoja domena trafiła na czarne listy mailowe.

[us_single_image image=”6308″ size=”thumbnail” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”0.2″]

System wiadomości SMS może być w dzisiejszych czasach w pełni zautomatyzowany. Każdy pracownik w Twojej firmie może wysłać SMSa z telefonu służbowego mając jedynie dostęp do komputera z internetem. Wysyłaj SMSy do swoich klientów masowo i automatycznie, zaoszczędzi to mnóstwo czasu Tobie i Twoim pracownikom.

Jak przydatny był ten post ?

Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 60

Brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Poprawmy ten wpis!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Paste your AdWords Remarketing code here